Спілка споживчих товариств

Новини


04.01.2016

Споживча кооперація Чернігівської області набирає обертів

Завдяки сприянню голови Чернігівської Споживспілки Анатолія Мирошниченка, восени делегація кооператорів нашого регіону вирушила для обміну власним досвідом на Тернопільщину. Після декількох днів, багатих на нові відкриття та емоції, приїхавши на рідні землі і все обдумавши, було вирішено, що нам не можна зупинятись на досягнутому і потрібно йти тільки вперед.

Тому в найкоротші терміни було розпочато активну роботу над реконструкцією маркетів в м.Чернігові (вул. Рокосовського, 53) та в с. Кіпті, Козелецького району. І вже менш ніж за місяць, обидва магазини почали свою роботу. Тож 30 грудня жителям с. Кіпті був зроблений своєрідний новорічний «подарунок» - відбулось офіційне урочисте відкриття оновленого максі-маркету під фірмовим логотипом COOP.

«Якщо ми хочемо в Європу, ми повинні будувати і розвивати її власноруч, в нашій країні. Тож не треба говорити, треба діяти. Тому ми постійно самовдосконалюємось, розвиваємось й оновлюємо наші маркети по всій Чернігівській області відповідно до європейських стандартів. І, не зважаючи на те що в с. Кіпті проживає близько 600 осіб, було вирішено, що інтереси і потреби місцевих жителів для нас є першочерговими. Цей максі-маркет є першим, єдиним продовольчим магазином подібного типу вздовж міжнародної траси Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Його особливістю є те, що тут діє система самообслуговування: потрапляючи до магазину клієнти можуть самостійно обирати увесь необхідний їм товар з-поміж більш ніж 2000 найменувань. Також винятковою є гнучка система ціноутворення, адже тільки тут місцеві жителі і просто проїжджі люди можуть знайти будь-які необхідні їм продукти харчування за дуже вигідними цінами. Я впевнений, що це відкриття було наріжним каменем для нашого подальшого розвитку і створення в Чернігівській області ще не одного подібного маркету під логотипом COOP», - зазначив Анатолій Мирошниченко.

На урочистому відкритті були присутні:голова Козелецької районної ради Дмитренко О.Б., голова Козелецької райдержадміністрації Швед В.І., заступник голови правління Споживспілки Салій С.Г., голова обкому профспілки працівників споживчої кооперації Брожко В.М., члени правління облспоживспілки і керівники спілок та споживчих товариств Козелецького та Ніжинського районів.

Після освячення маркету священником Святодмитрівської парафії УПЦ ігуменом Інокентієм і урочистої частини, червону стрічку було перерізано і близько сотні місцевих жителів завітали до оновленого магазину.

Інтер’єр максі-маркету справив позитивне враження на всіх, хто вперше туди завітав, адже оновлений магазин оформлений у новому візуальному стилі та має вдосконалену, зручну викладку товарів. Більшість торгового обладнання є сучасним, виготовленим вітчизняним виробником, але з іноземними комплектуючими.

В максі-маркеті покупці можуть придбати все необхідне: якісні та свіжі продукти харчування (овочі, фрукти, рибу, морепродукти, ковбасні вироби, напівфабрикати, кондитерські вироби, крупи, чай, каву, соки, безалкогольні напої, горілчані вироби), побутову хімію та різноманітнісупутні товари.

Окрім того, у маркеті працює професійний персонал, який допоможе всім клієнтам зорієнтуватися у великому виборі та порекомендує необхідні товари.

Оновлений максі-маркет розташований за адресою: Чернігівська область, Козелецький район, с. Кіпті, вул. Слов’янська 47-А.

До послуг покупців широкий асортимент продовольчих товарів, спеціальні акції та вигідні пропозиції.

Магазин працює без перерви та вихідних, з 8 до 22 години.

Ласкаво просимо!

 

 

Яна Мартиненко