Спілка споживчих товариств

Новини


16.01.2016

Новий відділ свіжої випічки в COOP-маркеті

Навіть в таку морозну погоду, проходячи повз COOP-маркет, що розташований за адресою:  м. Чернігів, проспект Перемоги 137, можна зустріти цілий ряд задоволених покупців, які, ідучи з обідньої перерви, «на ходу» відкриваютьпакетики і смакують тільки но придбаною запашною випічкою.

Цей невеличкий, але дуже затишний, відділ свіжої здоби був відкритий одразу після Нового року рестораном «Старий Чернігів», що розташований на другому поверсі тієї ж будівлі.

Важливою особливістю, є те, що всі відвідувачі можуть спостерігати за випіканням солодких булочок, адже у даному відділенні є спеціально облаштована велика вітрина, за якою професійні пекарі-кондитери творять на Ваших очах різноманітні смаколики. Так як випікання відбувається в самому залі магазину,увесь найсвіжіший товарвідразу з пічкипотрапляє на прилавок.

Головним технологом відділу, який керує всіма процесами є випускник Чернігівського кооперативного технікуму облспоживспілки та Національного університету харчових технологій Сергій Качаненко.

Якості випічки відведено найбільше уваги: всі інгредієнти лише натуральні, без підсилювачів смаку та консервантів; виробництво ґрунтується на кращих традиційних рецептах і звісно відбувається вручну.

Найвищий рівень досягається завдяки використанню свіжих продуктів та професійному італійському обладнанню, яке забезпечує рівномірне та швидке пропікання.

Директор ресторану Савченко Наталія поділилась передісторією відкриття: «Побувавши на Тернопільщині для обміну досвідом, разом з головою Чернігівської Споживспілки Анатолієм Мирошниченком, ми побачили як працюють наші колеги-кооператори. З-поміж усіхпроектів найбільше нам сподобалась ідея продажу щойно виготовленої випічки в магазині.Адже не дарма кажуть, що для людей, одним із найприємніших є запах свіжої, гарячої здоби. Тож, обдумавши все, ми з новими силами, в новому році, розпочали цю насправді нелегку справу. Наразі ми працюємо лише тиждень, тому активно вивчаємо ринок споживачів, слідкуємо за тим, який товар найбільш популярний, і саме завдяки цьому орієнтуємось в потребах клієнтів і,звісно, намагаємось максимально задовольнити їх».

Зважаючи на складну економічну ситуацію, керівництво намагається зробити ціни максимально доступними для всіх рівнів населення, і особливо зорієнтуватись на клієнтів із невисоким рівнем достатку.

Окрім того, у відділі щодня діє знижка: 20% після 20:00 на весь асортимент.

Завдяки кропіткій праці, вже за такий нетривалий час роботи відділу, можемо бачити результат:поява постійних клієнтів,які щодня ласують смачною випічкою.

Звісно, залежно від попиту асортимент солодких булочок оновлюється і розширюється щодня. І вже найближчим часом тут планують продавати хліб з різними видами начинок та солоні пиріжки.

Також Наталія Сабірівна відкрила невелику таємницю: у дирекції ресторану в планах є ідея розширюватись до формату повноцінного кафе.

Тож чекаємо відкриття нового закладу в нашому місті, а поки смакуємо свіжою хрумкою випічкою в новому відділі COOP-маркету.