Спілка споживчих товариств

Новини


10.02.2016

«Ми робимо все для того, щоб кожен клієнт хотів знову повернутись до нас…»

Невеликий, затишний, але вже досить популярний міні-маркеm, із вже всім знайомим логотипом COOP і фірмовим екстер’єром, що розташований у м. Чернігові, на вул. Рокосовського, 53, в одному із найбільш численних районів міста, радує місцевих жителів своєю роботою близько трьох місяців, тож нарешті прийшов час познайомитись і з ним.

Голова Чернігівської Споживспілки Анатолій Мирошниченко розповів: «За два останні місяці минулого 2015 року, це перший із двох відкритих маркетів у Чернігівській області (інший знаходиться у с. Кіпті, Козелецького району). Ми постійно прагнемо розвитку і вдосконалення, тому щораз, під час того, як відбувається планування оновлення магазинів, ми враховуємо потреби місцевого населення, щоб максимально задовольнити їхні вимоги. Всі наші магазини комфортні, сучасні, високотехнологічні, проте із ціновою політикою, яка підходить для всіх категорій покупців».

Офіційне відкриття міні-маркету відбулось у середині листопада, і вже за такий короткий період, він став одним із найулюбленіших магазинів серед жителів району.

За декілька місяців роботи, керівництво зрозуміло, на які товари попит найбільший, тому постійно врахує це, організовуючи найрізноманітніші акції на всі види товарів: від солодощів до ковбасних виробів.

З перших хвилин перебування, інтер’єр міні-маркету справляє дуже приємне враження: у торгівельній залі затишно і комфортно, місце розташування товарів продумане професійно, використана нова, найкраща техніка, що виготовлена в Україні, але з іноземними комплектуючими.

На торгівельній площі 70 кв.м. на сучасному обладнанні представлено широкий асортимент продовольчих товарів, який нараховує більш ніж 3000 найменувань, серед яких: ковбасні вироби, морепродукти, риба, напівфабрикати, овочі, фрукти, кондитерські вироби, соки, кава, чай, безалкогольні, горілчані вироби та багато іншого. Тож, можемо зазначити, що добір товару розрахований на всі соціальні прошарки покупців.

Дирекція магазину також пишається великою кількістю кондитерських виробів, які сюди привозять щодня, тож будь-хто може поласувати неймовірно смачними, щойно спеченими тістечками. Важливим елементом в цьому є співпраця з рестораном «Старий Чернігів», завдяки якій є можливість замовити торт для урочистих подій на будь-який смак.

Варто наголосити на тому, що хліб сюди завозять тричі на день, тож в будь-який час, на обідній перерві, чи увечері, саме тут ви може купити найсвіжішу випічку. До речі, одним із найголовніших його постачальників є кооперативне підприємство СП «Городнянське виробничо-торгове об’єднання».

Керівництво магазину піклується про своїх покупців, тому приділило особливу увагу соціальному кошику продовольчих товарів: продукти, що входять до нього, мають дещо нижчу ціну.

Також у маркеті широко представлена фреш-група товарів (з малим терміном придатності), оновлення і поставки якої відбуваються щодня.

Якщо ви бажаєте трохи збадьоритись, у магазині кожен клієнт може придбати гарячу, запашну, щойно приготовану каву.

«Багато місцевих жителів ще тільки знайомиться з нашим маркетом: порівнюють товар, ціни, але є і такі, хто заходить до нас за покупками щодня. Ми завжди прислухаємось до вимог і побажань наших клієнтів, робимо все можливе для того, щоб кожен з них хотів знову повернутись до нас. До речі, колектив має одне дуже важливе правило: одна посмішка – один постійний клієнт», – поділилась завідуюча магазином.

Продавці-касири магазину молоді і привітні, вони завжди можуть знайти підхід до кожного клієнта так, що кожен, хто виходить з маркету має піднесений і гарний настрій на цілий день.

До речі, магазин оснащений найсучаснішими засобами зв’язку та програмного забезпечення, яке підключене в єдину on-line систему з іншими магазинами області і дає можливість повністю керувати залишками, планувати, контролювати та аналізувати продажі.

Тож запрошуємо всіх, хто ще не мав можливості, завітати до оновленого міні-маркету на вул. Рокосовського, 53. Саме тут ви маєте можливість побачити та оцінити поєднання європейського сервісу й української гостинності, що є візитною карткою магазинів з фірмовим логотипом COOP.