Спілка споживчих товариств

Новини


22.03.2016

В І Т А Н Н Я

23 березня 2016 року святкуватиме свій 35-річний ювілей заступник головного бухгалтера Ріпкинської райспоживспілки, голова профспілкового комітету райспоживспілки і просто молода, гарна і розумна жінка – Булаш Наталія Анатоліївна.

В спожичій коперації району Наталія Анатоліївна працює більше 15 років. Свою трудову діяльність розпочала на підприємстві громадського харчування бухгалтером-оператором, а з 2014 року працює заступником головного бухгалтера райспоживспілки.

Завдяки працьовитості, наполегливості, комунікабельності, відповідальності вона вміло поєднує роботу бухгалтера з дуже відповідальною роботою голови профспілкового комітету райспоживспілки. Вміло організовує вечори відпочинку, професійні свята, екскурсії для працівників, ветеранів та пайовиків споживчої кооперації району. Також вона турботлива матір двох прекрасних дочок, кохана дружина, любляча дочка.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Нехай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги.

Зичимо, щоб доля збагачувала Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

 

Правління, профспілковий комітет та працівники
Ріпкинської райспоживспілки.