Спілка споживчих товариств

Новини


22.03.2016

В І Т А Н Н Я

23 березня 2016 року відзначатиме свій 70-річний ювілей директор підприємства "Коопунівермаг" Ріпкинської райспоживспілки – Рубис Ніна Василівна

Шановна Ніна Василівна!

Вже більше 50 років Ваше життя пов’язане із споживчою кооперацією Ріпкинського району!

Успішно подолавши шлях професійного становлення від товарознавця оптово-торгової бази до директора підприємства райспоживспілки «Коопунівермаг», Ви зробили значний, неоціненний внесок у розвиток споживчої кооперації району за що мали заслужені нагороди (медаль «За трудовое отличие», медаль «Ветеран праці», почесна трудова відзнака «Знак Пошани» Центральної спілки споживчих товариств України, неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами правління облспоживспілки, райспоживспілки, Ріпкинської районної адміністрації та Районної ради).

Завдяки Вашим організаторським здібностям та господарському хисту збережена і ефективно використовується матеріально-технічна база підприємства.

Притаманні Вам активність, працелюбність, людяність, з багатим практичним досвідом роботи, вимогливістю до себе і підлеглих, забезпечили Вам авторитет і повагу серед кооператорів не тільки району, а й області.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії й життєвого оптимізму!

Нехай Ваша щоденна праця дає щедрий урожай, а досвід стане запорукою здійснення усіх задумів і найзаповітніших мрій!

Хай бадьорість і енергія довгі роки не покидають Вас, повага і шана людей супроводжують усе життя, а друзі і рідні дарують тепло і гарний настрій.