Спілка споживчих товариств

Новини


07.04.2016

Відзначені кращі студенти Чернігівського кооперативного технікуму

Рішенням правління Чернігівської облспоживспілки, яке очолює Анатолій Мирошниченко, вже другий рік поспіль, десять кращих студентів-відмінників Чернігівського кооперативного технікуму отримують Дипломи Стипендіатів за досягнення у навчанні та активну участь у творчій, спортивній і громадській діяльностях.

Ця стипендія була заснована правлінням облспоживспілки наприкінці 2014 року з метою підтримки обдарованих студентів, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти системи споживчої кооперації, стимулювання їх на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі, спорті й творчих здобутків.

Кандидатури на отримання стипендії після здачі сесії обговорюються на спільному засіданні адміністративної і студентської рад технікуму.

Цьогоріч, 30 березня, член Правління Чернігівської облспоживспілки, начальник відділу кадрів та організаційно-масової роботи Губар Олена, урочисто вручила Дипломи Стипендіатів наступним студентам:

  • Юридичне відділення: Компанієнко Наталія, Кілочицька Тетяна, Милько Валентина, Мйошина Анастасія, Сич Ганна, Ткачук Олександр, Феденко Юлія, Ясь Вікторія;
  • Бухгалтерське відділення: Сорока Тетяна, Середа Ніна.

Стипендія виплачується щомісячно протягом семестру. Фінансування здійснюється за рахунок коштів правління Чернігівської облспоживспілки.

Від імені всіх нагороджених студентів, Милько Валентина подякувала правлінню і особисто голові Чернігівської облспоживспілки Мирошниченку Анатолію, за розвиток інтелектуально-творчого потенціалу сучасної молоді. І зазначила, що ця стипендія – це відповідальність, своєрідний індикатор того, що кожен відзначених студент йде правильним шляхом.