Спілка споживчих товариств

Новини


11.04.2016

Навчання профспілкових лідерів

7 квітня в Навчально-методичному центрі профспілок відбулось навчання-семінар профспілкових лідерів споживчої кооперації області.

На відкритті був присутній голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко, який привітав учасників і розповів про основні заходи, які проводить профоб’єднання для захисту трудових прав працівників у складних умовах стрімкого спаду економіки, зокрема, акцентував увагу на організації профспілкового навчання та особливостях ведення переговорів із соціальними партнерами.

Привітала профспілкових лідерів і директор Навчально-методичного центру профспілок Ірина Дорожкіна.

Із вступним словом виступила голова обкому профспілки працівників споживчої кооперації Віра Брожко, яка розповіла про завдання та стратегію діяльності профспілок, що прийняті VII з’їздом Федерації профспілок України 24 березня 2016 року.

Після чого розпочалась насичена програма навчання, де були розглянуті питання правової основи діяльності профспілок, останніх змін законодавства, колдоговірного регулювання соціально-трудових відносин, оплаті праці та інші актуальні питання сьогодення.

По закінченню семінару, відбулось засідання президії обкому профспілки, на якому були підведені підсумки виконання положень обласної угоди господарськими і профспілковими органами підприємств та організацій системи, фінансової діяльності профспілкових комітетів і обкому профспілки за минулий рік.