Спілка споживчих товариств

Новини


26.04.2016

В І Т А Н Н Я

Трудова діяльність Марії Дмитрівни багатогранна, а сфера роботи з 1977 року одна – система споживчої кооперації.

Перший свій досвід молодий товарознавець отримала працюючи в Заполярнському ОРС Мурманської області. Але згодом повернулась на рідний край, і жодного разу не пошкодувала про свій вибір.

У системі Новгород-Сіверської райспоживспілки Марія Дмитрівна працювала товарознавцем, інструктором РЗК, заступником голови правління по торгівлі і з 1990 року, впродовж 25 років – голова правління Новгород-Сіверської районної спілки споживчих товариств.

Вимоглива до себе і до підлеглих працівників, завжди відзначається в роботі новизною і сучасними підходами до організації справи.

У період впровадження нових форм господарювання у споживчій кооперації в 2002 році Марія Дмитрівна стала одним із ініціаторів запровадження нової методики господарювання – співпраці з приватними підприємцями, працівниками системи.

Новгород-Сіверською РСС однією з перших в області досягнуті хороші результати роботи підприємництва, що дозволило зберегти матеріально-технічну базу споживчої кооперації району та створити конкурентоздатну роздрібну мережу.

В 2003 році з ініціативи Марії Дмитрівни було створено підприємство Аптека 36-6, яке є гордістю споживчої кооперації району.

У Марії Дмитрівни Синявської багато нагород, серед яких - Почесна грамота Кабінету Міністрів України і почесна трудова відзнака Укоопспілки «Знак Пошани»

Шановна Марія Дмитрівна !

З нагоди Вашого ювілею бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного тепла, підтримки і відданості рідних і близьких !

Нехай примножаться досягнуті Вами успіхи у праці, винагородою за які є повага та довіра кооператорів !

Бажаємо вам щастя та удачі , а в майбутньому – ще багато корисних справ !

Хай доля дарує щасливе довголіття !

 

Правління,профспілковий комітет та працівники системи Новгород-сіверської райспоживспілки.