Спілка споживчих товариств

Новини


27.04.2016

В І Т А Н Н Я

Марія Дмитрівна присвятила споживчій кооперації 39 років свого життя. За цей час працювала на різних посадах: товарознавця, інструктора райзаготконтори, заступника голови правління райспоживспілки по торгівлі і вже 25 років є незмінною головою правління райспоживспілки.

Їй, як керівнику, притаманні високий професіоналізм, тверда життєва позиція, вимогливість, працездатність, людяність.

Марія Дмитрівна має високий авторитет та повагу серед кооператорів як району, так і області. За багаторічну, сумлінну працю вона нагороджена Почесною трудовою відзнакою «Знак Пошани Укоопспілки» та грамотами Кабінету Міністрів України, правління облспоживспілки.

 

 

Шановна Маріє Дмитрівно!

Щиро вітаємо Вас зі славним ювілеєм!

Висловлюємо сердечну вдячність за клопітку невтомну працю на кооперативній ниві. Ваше життя і трудова діяльність є яскравим прикладом самовідданого служіння справі розвитку кооперативного руху.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, наснаги, благонолуччя, добра і Божої благодаті.

Хай завжди Вам сонячно всміхається доля, рясним дощем сиплеться людська повага, любов рідних і близьких людей, кожен день буде радісним, наповненим теплом і достатком.

 

З повагою правління Спілки споживчих товариств “Споживча кооперанія Чернігівської області”, президія обкому профспілки працівників споживчої кооперації.