Спілка споживчих товариств

Новини


05.05.2016

«Фестиваль пасок» в Чернігівському кооперативному технікумі

«Фестиваль пасок» в Чернігівському кооперативному технікумі напередодні Великодня проводився вже не вперше. Але в цьому році вирішили поєднати цей захід з Днем відкритих дверей.

Викладачі циклової комісії технологічних дисциплін відразу поринули в роботу та вирішили запросити до цього дійства всіх бажаючих, тому і запропонували свій сценарій.

Майбутні технологи хлібопекарного виробництва демонстрували на ярмарці паски на будь-який смак: від маленьких до півкілограмових.

Майбутні кухарі привернули увагу своїми цікавими фігурними пряниками, які були яскраво та святково оформлені.

До участі у Фестивалі приєдналися викладачі технікуму та працівники облспоживспілки і продемонстрували свої власні вироби – hand-made. Особливо вразили вироби: «Паска від майстра», «Сімейна паска», «Святкова писанка», декупажні вироби, «солодкі» квіти, фігурні вироби та великодні зайці саше…

Кульмінацією заходу була ярмарка-продаж представлених виробів, майстер-класи виготовлення пасхальних прикрас та оздоблення.

Учні шкіл також отримали консультації з питань вступу до нашого технікуму.

Всі відвідувачі та учасники Фестивалю залишились задоволені, бо кожний повертався додому з хорошим настроєм та гарненькою паскою, виготовленою студентами кооперативного технікуму.

 

Людмила Шевкопляс, заступник директора технікуму