Спілка споживчих товариств

Новини


06.05.2016

Вшанування ветеранів Другої світової війни

Кооператори області щорічно беруть участь у заходах, присвячених Дню пам’яті та примирення, вшанування ветеранів Другої світової війни.

«В ці дні, з нескінченною повагою та вдячністю, ми вітаємо всіх, хто наближав перемогу, хто в найсуворіші роки жив з вірою в мирне майбутнє своєї країни, з надією на її процвітання, з любов'ю до її народу. Дорогі ветерани, Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними Вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на рідній землі», – привітав ветеранів голова правління Споживспілки Анатолій Мирошниченко.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу, голова обкому профспілки працівників споживчої кооперації Віра Брожко та член правління Споживспілки Олега Губар, 5 травня відвідали та привітали зі святом ветеранів, колишніх працівників системи, які мешкають у м.Чернігів. Вони вручили фронтовикам подарунки та висловили їм слова великої вдячності за подвиг та героїзм.