Спілка споживчих товариств

Новини


11.05.2016

В І Т А Н Н Я

12 травня 2016 року святкуватиме своє 70-річчя ветеран споживчої кооперації Городнянського району, член Ради Городнянської райспоживспілки –
РОТОЗІЙ ВОЛОДИМИР ІЛЛІЧ

Більше 40 років свого трудового життя Володимир Ілліч присвятив споживчій кооперації Городнянщини. Заступник голови правління по торгівлі Хоробицького сільського споживчого товариства, заступник голови правління по торгівлі Смичинського сільського споживчого товариства, голова правління Смичинського ССТ, директор об’єднання підприємств громадського харчування Городнянської райспоживспілки, товарознавець Городнянської райспоживспілки, заступник голови правління по торгівлі, голова правління Городнянської РССТ, заступник голови правління Городнянської райспоживспілки по кадрам – такий трудовий шлях він здолав, прийшовши в споживчу кооперацію в 1964 році, будучи ще зовсім молодим юнаком.

На всіх посадах Володимир Ілліч проявив себе здібним, кваліфікованим і принциповим фахівцем. Його організаторські здібності, працелюбність, наполегливість, вимогливість до себе та підлеглих, у поєднанні зі скромністю й людяністю, здобули йому заслужений авторитет і повагу серед кооператорів.

Шановний Володимире Іллічу!

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм і висловлюємо подяку за Вашу сумлінну та невтомну працю і відданість споживчій кооперації. Дякуємо Вам, що навіть перебуваючи на заслуженому відпочинку, Ви не забуваєте про нас і завжди приходите нам на допомогу!

Щиро зичимо Вам козацького здоров’я, благополуччя, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних і надійних друзів!

Нехай кожен день приносить Вам мир, радість і любов від рідних та близьких людей!

 

Правління, профспілковий комітет та працівники системи Городнянської райспоживспілки.