Спілка споживчих товариств

Новини


25.05.2016

Городнянське виробничо-торгівельне об’єднання презентувало нову універсальну піч

Городнянське виробничо-торгівельне об’єднання Городнянської райспоживспілки вже понад 50 років забезпечує мешканців м.Городня, району та Чернігівської області свіжим, смачним, духмяним, а головне- корисним для здоров'я хлібом.

На сьогоднішній день – це технологічне підприємство з виробництва хлібобулочних виробів за класичними українськими рецептами, згідно державних стандартів. Особливу увагу на хлібозаводі приділяють якості. На підприємстві є лабораторія, яка постійно проводить контроль сировини та готової продукції.

«Правління Чернігівської Споживспілки дотримується політики поступової модернізації власного виробництва. Прикладом цього є Городнянський район, де декілька років тому було проведено оновлення кондитерського цеху, і від якого вже за рік ми отримали свої плоди – обсяги збільшилися майже у 2 рази, і вже сьогодні ми випускаємо до 70 видів кондитерських виробів, або майже 72% обласних обсягів цієї продукції. Саме завдяки тому, що колектив об’єднання щороку вкладає зароблені кошти у технічне переоснащення, наша продукція є високоякісною, конкурентоздатною, має привабливі ціни і користується попитом не тільки в Городнянщині, але й далеко за її межами», – зазначив голова правління Споживспілки Анатолій Мирошниченко.

Правління Городнянської райспоживспілки не зупиняється на досягнутому і вже в лютому поточного року було придбано, заплановану заздалегідь, нову турецьку універсальну піч – подову багатоярусну, яка працює на пілетах.

Ця новинка дає змогу отримати значну економію витрат палива і дозволяє випікати широкий асортимент продукції від хлібобулочних до кондитерських виробів найкращої якості. Також серцем цеху, окрім турецької, є ще й піч італійського виробництва, в якій випікаються кондитерські вироби.

На заводі працює трудовий колектив, який налічує понад 70 чоловік. Всі вони володіють високим рівнем професіоналізму в питаннях створення рецептур, виробництва продукції та контролю її якості. Об’єднання постійно створює умови для навчання та саморозвитку своїх робітників і, звісно ж, підвищення їх майстерності. Кожен із них розуміє свою відповідальність перед споживачами і прагне в подальшому бути поруч з тими, хто цінує досвід, корисні ініціативи й гарантований контроль якості від виробника.

Лариса Козел, яка почала свою роботу на заводі у 1993 році зі звичайного робітника і вже більше 8-ми років обіймає посаду директора, розповіла: «За місяць ми виробляємо більше 18 тонн хлібобулочних виробів 120-ти різних найменувань. Щодня операціоністи заводу отримують замовлення від понад 130-ти точок продажу продукції в місті, районі та області, окрім цього, наші вироби замовляють всі місцеві бюджетні організації. Завод унікальний тим, що сировина повністю натуральна, тож всі дорослі без остраху можуть купувати наші солодощі дітям. Сподіваюсь, що в цьому році ми ще більше зміцнимо свої позиції та покращимо результати діяльності, адже ми завжди шукаємо можливості і тримаємо курс на подальший розвиток споживчої кооперації не тільки району, але й області».

Городнянське виробничо-торгівельне об’єднання сьогодні – це високомеханізоване підприємство, яке має славне минуле і великі можливості в майбутньому.

 

Яна Мартиненко