Спілка споживчих товариств

Новини


02.07.2016

94-й Міжнародний день кооперації

   Щороку, в першу суботу липня, увесь світ відзначає Міжнародний день кооперації. Це свято було започатковане Міжнародним кооперативним альянсом у 1922 році, а з 1995 року святкується міжнародним співтовариством під егідою ООН.  

   Цьогоріч, у переддень свята, у актовій залі Чернігівської облспоживспілки були проведені збори, на які запрошені працівники кооперативних організацій та підприємств міста.

   Присутніх привітав голова правління Споживспілки Мирошниченко Анатолій Костянтинович, який наголосив на тому, що це свято дороге для кожного працівника споживчої кооперації, бо вселяє віру в нашу силу і взаємодопомогу. Адже щодня працівники-кооператори у містах і віддалених населених пунктах області задовольняють повсякденні потреби населення у товарах та послугах.

                                                                                                                       Hsa7zm2aMe0

   Також працівників системи привітала голова обкому профспілки працівників споживчої кооперації Брожко Віра Михайлівна.

   Сумлінна праця більше 40 кооператорів області була відзначена заслуженими відзнаками Укркоопспілки, облдержадміністрації, обласної ради та Споживспілки.

DSC_3701

   Серед відзначених і голова правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» Мирошниченко Анатолій Костянтинович, який нагороджений почесною трудовою відзнакою «Знак Пошани» Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств (Укркоопспілки).

                                                                                                                                 l3h798vyfCY

   Урочисті зібрання пройшли також в райспоживспілках, споживчих товариствах, на яких вшанували кращі колективи, працівників, ветеранів та пайовиків споживчої кооперації.

   Ще раз вітаємо нагороджених і висловлюємо всім працівникам глибоку подяку за самовіддану працю та професійність.

j1kbXzNu-js