Спілка споживчих товариств

Новини


14.07.2016

В І Т А Н Н Я

     60 - річний ювілей – це дата, коли енергійна, натхненна, повна задумів і планів людина підводить підсумки прожитого, оцінює набутий досвід, дивитися у майбутнє з надією і прагненнями до змін на краще.

     Прожиті Вами роки – це літа, наповнені навчанням в Чернігівському кооперативному технікумі, Гомельському кооперативному інституті та 36-річною працею в системі споживчої кооперації, яку Ви обрали раз і назавжди, ніколи не пошкодувавши про це. І ось, уже 15 років Ви – голова правління Козелецької райспоживспілки.

Трудова діяльнысть у споживчій кооперації принесла Вам беззаперечний авторитет, повагу у колективі та серед кооператорів Чернігівщини, великий досвід та життєву мудрість, які Ви успішно застосовуєте, щоденно вирішуючи безліч питань.

     За цей час було чимало труднощів і нелегких випробувань, які Ви подолали з честю, проявивши мудрість, професіоналізм та майстерність.

     Ви  із розряду тих людей, які завжди ставляться з розумінням, можете підбирати теплі слова, надати допомогу і підтримати у складній ситуації всіх, хто до Вас звертається.

     Ваша праця та вболівання за доручену справу оцінена грамотами та подяками районної та обласної ради, почесною трудовою відзнакою «Знак Пошани» Центральної спілки споживчих товариств України.

IMG_8531

 

Шановний Миколо Івановичу!

     Щиро вітаємо Вас із ювілеєм, висловлюємо Вам глибоку подяку за відданість справі, вміння працювати з людьми та створювати в колективі творчу атмосферу!

     Нехай Ваші високі якості керівника ще довго служать на благо споживчої кооперації, а ми будемо просити у Всевишнього для Вас Божого благословення, ласки, довгих і щасливих років, міцного здоров`я, життєвих гараздів і родинного благополуччя!

     Нехай Господь допомагає Вам ще довгі роки підійматись життєвими сходинками вгору і добиватись всього, про що мрієте і чого бажаєте, не розгубивши при цьому основного – здоров`я і доброти.

    

       Правління, профспілковий комітет Козелецької райспоживспілки та всі працівники системи споживчої кооперації району.