Спілка споживчих товариств

Новини


27.03.2017

Чернігівський кооперативний коледж

Декада товарознавців: ідеї, час яких прийшов

   У Чернігівському кооперативному коледжі пройшла декада товарознавчого відділення.

2

   Розпочалася вона зі святкового відкриття і радіогазети на тему «Моя професія - товарознавець. Від древнього Риму до сьогодення», яку підготували студенти групи ТК-31 Бондаренко Тетяна і Капля Микола.

   Вийшла цікава розповідь про історію виникнення та розвиток товарознавства як науки.

   Олімпіада зі знання комерційних дисциплін «Товарознавчий лабіринт» перетворилася на творче змагання серед студентів, за підсумками якого визначились кращі за фахом - студенти групи ТК-21 Андреєв Богдан, Ягнеша Аліна.

   В рамках декади відбувся конкурс рефератів і дослідницьких робіт «Цікаві ідеї», який проводився з метою виявлення студенів, що прагнуть займатися дослідницькою роботою. На розгляд конкурсної комісії представлені роботи студентів другого і третього курсів.

   Переможцями конкурсу стали: Бондаренко Тетяна студентка групи ТК-31 з рефератом на тему «Історія створення і діяльності Сокиринського ощадно-позичкового товариства» і дослідницька робота Кекух Ірини студентки групи ТК-21 на тему «Характеристика сучасного асортименту побутових електротоварів».

   Презентувати свої творчі роботи мали можливість студенти, викладачі і працівники коледжу на виставці «Містечко майстрів» де були представлені вишиті нитками і бісером картини, скатертини, мило ручної роботи, писанки, ляльки-мотанки та інші цікаві експонати.

   Виставка фоторобіт «Студентський вернісаж» висвітлила найцікавіші моменти студентського життя. Після обговорення журі конкурсу обрало найкращі світлини. Переможцями в номінації «Я і мій Чернігів» стала студентка групи ТК-21 Сердюк Ангеліна, в номінації «Моя посмішка найщиріша» - Жанна Носовець студентка групи ТК-31.

   «Ми знаємо, як це робити. Ми навчимо вас» під таким гаслом напередодні весняних свят пройшов майстер-клас з виготовлення декору для оформлення подарунків, який підготували і провели викладачі коледжу Т.П.Лавриненко, І.А.Рябчун, О.Л.Минько. Всі бажаючі мали змогу навчитися професійно оформляти подарунки.

   В конференції на тему «Розширення кордонів для е-комерції» взяли участь студенти товарознавчого та юридичного відділень. В своїх доповідях учасники розкрили питання провадження електронного бізнесу в Європі та перспективи його розвитку в Україні, проаналізували існуючий он-лайн ринок, визначили портрет сучасного українського споживача електронної комерції, ознайомились з основними законодавчими актами, що регулюють Інтернет-торгівлю.

   В інтелект-кафе «Домінанта» зустрілись команди трьох курсів товарознавчого відділення, яким були запропоновані «інтелектуальні» страви.

NELJf_SVf5M

    Студенти відгадували загадки, вирішували ребуси, малювали, перекладали та виконували інші цікаві завдання.

   Продовженням доброї традиції стали зустрічі студентів з головними спеціалістами відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Ігнатенко В.І. і Прокопенко Ю.С.

   Цього року розглядалися питання щодо законодавства у сфері захисту прав споживачів при торгівлі непродовольчими товарами, в тому числі через мережу Інтернет. Майбутні фахівці отримали. відповіді на проблемні запитання.

   За підсумками декади найактивніші студенти нагороджені грамотами, призами та подарунками.

   Декада товарознавчого відділення вийшла цікавою, інформативною, змістовною. Всі проведені заходи сприяли професійній підготовці висококваліфікованих та компетентних фахівців в галузі торгівлі.

                                                   Голова циклової комісії економіки та підприємництва І.А.Рябчун