Спілка споживчих товариств

Новини


31.03.2017

Новина

НАВЧАННЯ ПРОФСПІЛКОВИХ ЛІДЕРІВ

   Продовжуючи напрямок, обраний правлінням СПІЛКИ  СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ, на всебічне навчання кооператорів, 29 березня п. р. в Навчально-методичному центрі профспілок відбувся семінар голів профспілкових комітетів райспоживспілок, райспоживтовариств та підприємств

IMG_6429

    На початку було проведено засідання президії обкому профспілки по підведенню підсумків виконання положень обласної угоди господарськими і профспілковими органами підприємств і організацій за 2016 рік  та розглянуто питання  про підсумки діяльності профспілкових комітетів за минулий рік.

    Перед учасниками семінару  виступила Назіна Тамара Григорівна –завідувач відділом соціально-економічного захисту Федерації профспілок області, яка дала практичні рекомендації з колдоговірного регулювання соціально-трудових відносин на підприємстві та по законодавчих змінах в оплаті праці.

IMG_6428

    В свою чергу, юрист Навчально-методичного центру профспілок Ковальчук Володимир Володимирович зупинився на фінансових та юридичних питаннях роботи профспілкової організації.

    Впродовж семінару учасники мали нагоду обмінятись думками та обговорити актуальні питання, що стосуються профспілкового руху.