Спілка споживчих товариств

Новини


05.04.2017

Чернігівський кооперативний коледж

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ І СПІВПРАЦЯ

 Чернігівський кооперативний коледж Чернігівської облспоживспілки у 2016-2017 н.р. налагодив активну співпрацю з Регіональним фондом підтримки підприємництва по Чернігівській області. На базі навчального закладу проходять семінари і заняття Молодіжної школи бізнесу

   Спільною метою діяльності Регіонального фонду і колективу коледжу є формування розвинутої інфраструктури підтримки малого та середнього бізнесу для забезпечення ефективної підприємницької діяльності у регіоні, реалізація обласних науково-освітніх програм з розвитку підприємництва.

     Заняття проводять викладачі коледжу, провідні фахівці Чернігівської облспоживспілки та підприємці Чернігівщини, які досягли значних успіхів у роботі і можуть поділитися своїм досвідом.

    За час співпраці з лекціями виступили викладачі коледжу І.Рябчун, Л.Зінченко, С.Калиткіна,  О.Минько, Т.Лавриненко. Цікавий майстер-клас з організації власної справи у сфері народних промислів, зокрема миловаріння, для присутніх провела заступник директора з навчально-методичної роботи та практичного навчання О.Минько.

DSCN7278[1]

     Педагогічні працівники коледжу мали можливість виступити з лекціями на виїзному засіданні Регіонального фонду у м.Варва, яке відбулося 17 березня та взяти активну участь у роботі Молодіжної школи бізнесу 27-31 березня 2017р.

     Під час своїх виступів викладачі розповідають про коледж, його діяльність, традиції, розповсюджують профорієнтаційну рекламну продукцію та запрошують на навчання.

     Слухачі відзначають високий рівень організації та проведення зустрічей, майстер-класів, радіють нагоді побувати в історичній будівлі коледжу.