Спілка споживчих товариств

Новини


14.04.2017

Ювілей

Вітаємо!

Івана Олексійовича Стасюка, колишнього заступника голови правління облспоживспілки по кадрах з 80-ти річним ювілеєм, який він святкує 14 квітня!

depositphotos_3495830-stock-photo-beautiful-flowers-in-a-basket

   Свою трудову діяльність Іван Олексійович розпочав в 1956 році, після закінчення Чернівецького кооперативного технікуму, на посаді заступника голови правління Королівського споживчого товариства Тернопільської області.

    Потім була служба в армії, навчання у Львівському торгово-економічному інституті.

   Після закінчення вузу Іван Олексійович отримав направлення в Чернігівську облспоживспілку, де і пропрацював 35 років, починаючи з посади старшого товарознавця, начальника відділу  торгового управління, начальника відділу кадрів облспоживспілки та 16 років – заступником голови правління облспоживспілки по кадрах.

Шановний Іване Олексійовичу !

 

   За цей час на Вашому шляху було чимало труднощів, нелегких випробувань, але Ви завжди прагнули їх подолати. Ви багато уваги приділяли роботі по вихованню та підготовці кадрів.

   Ваш професіоналізм, відповідальність, природжена дипломатія, доброзичливість, скромність і щирість завжди привертали до себе людей. Ви заслужили визнання і повагу колег, друзів та широкого кола кооператорів Чернігівщини.

   Щиро вітаємо вас з Ювілеєм, висловлюємо подяку за Вашу сумлінну працю на кооперативній ниві, значний особистий внесок у розвиток споживчої кооперації області!

    Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра і довголіття.

   Нехай Вам завжди усміхаються зорі, вишитим рушничком стелиться доля, серце буде сповнене теплом і любов’ю рідних та близьких людей.

   Божої благодаті та всіляких гараздів на многії літа !

 

З повагою,

правління Спілки споживчих товариств

«Споживча кооперація Чернігівської області»,

президія обкому профспілки працівників

Споживчої кооперації.