Спілка споживчих товариств

Новини


19.05.2017

Чернігівський кооперативний коледж

Наші досягнення

    Вже 16 років газета «Вісті» проводить інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?». 5 останніх років і команда ерудитів Чернігівського кооперативного коледжу «Lupus» приймає в ній активну участь. Ось і цього року команда вийшла у фінал та була запрошена до м. Хмельницький, де на базі Хмельницького торгово-економічного інституту 11 травня був проведений фінал гри на приз газети «Вісті». Також у фінал вийшли команди з кооперативних навчальних закладів Херсона, Харкова та Хмельницького.

120502

   Гра була запеклою до останнього запитання. Наша команда посіла друге місце з різницею лише в один бал з переможцями.

   Гарною традицією після гри стало спілкування між її учасниками. Викладачі та студенти Хмельницького торгово-економічного інституту організували цікаву театралізовану екскурсію містом. Не дивлячись на погоду, яка трішки підвела, всі отримали масу позитивних емоцій.

120506

   Задоволена команда повернулась додому з очікуванням початку наступного сезону гри.

   Хотілось би привітати наших «знатоків» та побажати їм успіхів. Це студенти юридичного відділення Коротаєва Анна (капітан команди), Мостовий Андрій та Гапоненко Іра, товарознавчого – Омельченко Володимир, Андреєв Богдан та Марков Владислав, технологічного – Панасенко Вікторія.

120505

Інформація з сайту Чернігівського кооперативного коледжу