Спілка споживчих товариств

Новини


21.05.2017

Вітаємо!

Громову Аллу Миколаївну, ветерана споживчої кооперації, колишнього заступника голови правління Чернігівської облспоживспілки по фінансах

З 80-річним  ювілеєм!

korzina_s_czvetami_letniy_etuyd

    Вся трудова діяльність Алли Миколаївни, а це  34 роки, пройшли в Чернігівській облспоживспілці.

   Спочатку  в  1955-1957 роках було навчання в Чернігівському кооперативному технікумі, який вона закінчила  з відзнакою і була направлена на  продовження навчання в Львівський торгово-економічний інститут. В 1961 році  Алла Миколаївна  успішно закінчила інститут і отримала диплом бухгалтера-економіста також з відзнакою  та розпочала свій трудовий шлях в апараті Чернігівської облспоживспілки на посаді старшого економіста фінансового відділу.

  Згодом пройшла всі сходинки фахового зростання, працювала начальником відділу праці і зарплати, начальником фінансового управління облспоживспілки, а в травні 1979 року була обрана заступником голови правління облспоживспілки по фінансах і 16 років до виходу на заслужений відпочинок,очолювала цей дуже важливий і відповідальний напрямок роботи.

 

Шановна Алло Миколаївно!

   Вам завжди були притаманні висока працелюбність ,професіоналізм, вимогливість до себе і до інших, наполегливість, простота і людяність ,що принесли Вам неабиякий авторитет і повагу серед кооператорів області. Всі прожиті Вами роки стали часом надбань, досягнень та набуття життєвої мудрості. Тому Вас неодноразово нагороджували  грамотами облспоживспілки  та іншими  почесними нагородами, а в 1986 році - Знаком «Отличник советской потребкооперации» .

 

Шановна Алло Миколаївно!

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм і висловлюємо глибоку подяку та вдячність за Вашу плідну працю та відданість споживчий кооперації !

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, добробуту, підтримки рідних та друзів, миру та Божої благодаті.

    Хай сонце зігріває Ваше серце,

 Хай доля шле добро і щастя,

         Міцне здоров’я, море благ земних,

             А щедрі дні, мов рушнички квітчасті,

         Нехай ще довго стеляться до ніг.

 

З повагою

Правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області»,

президія обкому профспілки працівників споживчої кооперації