Спілка споживчих товариств

Новини


19.06.2017

Рада ректорів і директорів ВНЗ України

   14-15 червня в облспоживспілці було проведено засідання Ради ректорів і директорів вищих навчальних закладів споживчої кооперації України на якому обговорювався проект Концепції реалізації державної політики у сфері реформування підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. Відкрив засідання Левицький Володимир Павлович, перший заступник Голови Правління Укркоопспілки.

4

    З вітальним словом виступив голова правління Чернігівської Споживспілки Мирошниченко  Анатолій Костянтинович. У своєму виступі він зазначив, що цьогорічний форум проходить не випадково саме в нас, адже облспоживспілка восени буде відзначати 85-річчя свого створення, а кооперативний коледж – 95-річчя та детально розповів про співпрацю правління споживспілки й адміністрації коледжу.

    Про особливості вступної кампанії до коледжів у 2017 році доповіла Войнаш Лідія Герасимівна, директор Департаменту кадрової політики, освіти і науки Укркоопспілки, директор НМЦ «Укоопосвіта».

    В обговоренні питань порядку денного прийняли активну участь ректори та директори кооперативних вищих навчальних закладів.

2