Спілка споживчих товариств

Новини


29.06.2017

95-й Міжнародний день кооперації

   У переддень Міжнародного дня кооперації, у актовій залі Чернігівської облспоживспілки були проведені збори, на які запрошені працівники кооперативних організацій та підприємств міста Чернігова.

1

   Присутніх привітав голова правління Споживспілки Мирошниченко Анатолій Костянтинович, який зазначив, що нинішній рік ювілейний не тільки з дня започаткування Міжнародного дня кооперації, а й для нашої області, адже восени облспоживспілка буде  відзначати 85-річчя свого створення, а кооперативний коледж – 95-річчя. І нам є чим пишатись, ми багато зробили для розвитку споживчої кооперації та маємо амбітні плани, які будемо реалізовувати. Впевнений, що тільки спільними зусиллями ми зможемо перетворити споживчу кооперацію області в носія передових методів господарювання і нових технологій, якою її робили кооператори попередніх поколінь. Анатолій Костянтинович висловив всім працівникам глибоку подяку за самовіддану працю та професійність.

   Також працівників системи привітала голова обкому профспілки працівників споживчої кооперації Брожко Віра Михайлівна.

   Сумлінна праця більше 50 кооператорів області була відзначена заслуженими відзнаками Укркоопспілки, облдержадміністрації та Споживспілки.

2

   Урочисті зібрання проводяться в райспоживспілках, споживчих товариствах, на яких вшановують кращі колективи, працівників, ветеранів та пайовиків споживчої кооперації.

 

   Довідка: Міжнародний день кооперації відзначається в першу суботу липня. Свято було започатковане Міжнародним кооперативним альянсом у 1922 році, а з 1995 року святкується міжнародним співтовариством під егідою ООН.