Спілка споживчих товариств

Новини


11.08.2017

Виробнича нарада

11 серпня відбулась виробнича нарада Спілки споживчих товариств «СПОЖИВЧА КООПЕРАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» з головами правлінь та головними бухгалтерами райспоживспілок, райспоживтовариств.

1

У своєму виступі голова правління Споживспілки Мирошниченко Анатолій Костянтинович, зробив глибокий, системний аналіз результатів кооператорів за перше півріччя поточного року, як в цілому по області, так і окремих галузей в розрізі райспоживспілок, споживчих товариств та підприємств.

В свою чергу, заступник голови Споживспілки Салій Сергій Григорович, зробив короткий аналіз роботи кооперативних організацій по використанню торгової мережі.

Директор ресторану «Старий Чернігів» Савченко Наталія, розповіла про власний досвід із проведення реконструкції кафе та його відкриття, а також оновлення ресторану міста Чернігова. Окрім цього, навела позитивний приклад розвитку закладів ресторанного господарства, в тому числі зробила акцент на нових проектах типу фаст фуд: як їх відкривати, що для цього потрібно та завдяки чому вони успішно розвиваються.

2

Мащенко Віктор Петрович, в.о. директора Чернігівського кооперативного коледжу, ознайомив присутніх з проміжними результатами вступної кампанії 2017 року.

Після наради всі учасники відвідали оновлений максі-маркет “COOP” на проспекті Перемоги, 137, в м.Чернігові. Директор підприємства Понура Тетяна Володимирівна поділилась досвідом реновації маркету: повністю оновлено торгове обладнання, змінено асортимент, введено групу товарів власного виробництва. Відтепер маркет орієнтований на покупців із середнім і вище рівнем  достатку.

viber image