Спілка споживчих товариств

Новини


02.09.2017

День знань

1 вересня у Чернігівському кооперативному коледжі

 

   День знань і початок нового навчального  року – це свято, яке об’єднує всі покоління. Цього дня Чернігівський кооперативний коледж прийняв до своєї родини більше 180 студентів і учнів денної форми навчання, вручивши символічний Студентський квиток.

HX0bv_croper_ru

   В.о. директора коледжу, кандидат економічних наук, доцент, Віктор Петрович Мащенко, привітав усіх присутніх зі всенародним святом та висловив вдячність першокурсникам і їх батькам за те, що серед великої кількості навчальних закладів міста Чернігова, Чернігівської та сусідніх областей вони обрали саме цей коледж і запевнив, що їх вибір не був помилковим.

DSC_0012

    З вітальними та напутніми словами виступили також член правління Чернігівської облспоживспілки Губар Олена Василівна, члени студентської ради, педагоги та гості.

DSC_5912

   У коледжі є гарна традиція – вручати на День знань активним студентам-відмінникам дипломи на отримання стипендії правління Чернігівської облспоживспілки. Ця стипендія була заснована з 01.01.2015 року з метою підтримки обдарованих студентів, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти системи споживчої кооперації, стимулювання їх на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі, спорті й творчих здобутків. Кандидатури на отримання стипендії після здачі сесії обговорюються на спільному засіданні адміністративної і студентської рад технікуму.

DSC_0021

   Одним із найважливіших, у минулому навчальному році, було рішення правління облспоживспілки – запровадити у коледжі галузеве замовлення на підготовку молодших спеціалістів за направленнями підприємств та організацій системи споживчої кооперації області. Відтак,  починаючи з 2017 року, правління ОСС взяло на себе зобов’язання щодо оплати вартості навчання 30 кращих студентів коледжу (за підсумками вступних іспитів).

   До того ж, у виші запроваджено замовлення на підготовку молодших спеціалістів за направленнями підприємств та організацій системи споживчої кооперації області. Студенти, які навчатимуться за направленнями, матимуть значну пільгу – перший рік навчання безкоштовно, за рахунок коштів кооперативної організації. 

   Також, провівши аналіз попередньої вступної кампанії, правлінням Чернігівської облспоживспілки і дирекцією коледжу було вирішено зробити акцент на профорієнтаційній роботі. Призначено PR-менеджера, створено відділ із працевлаштування випускників та профорієнтаційної роботи, налагоджено контакти із навчальними закладами області – відвідано з концертними програмами більше 22 шкіл у районі та м. Чернігові, проводиться активна робота в соціальних мережах та створено новий сайт навчального закладу. До речі, кожен третій абітурієнт дізнався про коледж саме із мережі інтернет.

DSC_0050

   Цьогорічною  новацією буде й те, що кращі фахівці,  начальники відділів Чернігівської облспоживспілки будуть викладати студентам різних спеціальностей профільні предмети.

   Важливою перевагою для студентів коледжу також буде можливість пройти практику на базі підприємств облспоживспілки.

    Всі ці позитивні зміни відбулись, завдяки злагодженій роботі правління облспоживспілки, адміністрації коледжу та співпраці з райспоживспілками, райспоживтовариствами, що дало змогу збільшити набір вступників більше ніж в 2 рази.

    Цьогоріч, окрім офіційної частини свята, відбулось урочисте відкриття оновленої читальної зали, яка відтепер оснащена 7 сучасними комп’ютерами, шість із яких були подаровані коледжу правлінням Чернігівської облспоживспілки.

DSC_5900

   Вітаємо всіх студентів і учнів із початком нового навчального року, бажаємо підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети!

 Яна Мартиненко