Спілка споживчих товариств

Новини


15.09.2017

Реновація максі-маркету «COOP» у Чернігові

   Нещодавно в місті Чернігові за адресою проспект Перемоги, 137 відкрився оновлений максі-маркет «COOP», відвідувачі якого можуть сповна скористатися усіма традиційними перевагами мережі: великим асортиментом товару, адекватним ціноутворенням, високим рівнем якості товарів та обслуговування.

    Голова правління облспоживспілки Мирошниченко Анатолій Костянтинович розповів: «Мережа Чернігівських маркетів «COOP» продовжує своє зростання і розвиток з року в рік, вибудовуючи довгострокові і взаємовигідні відносини з клієнтами і партнерами в сфері продажів. У 2015 році ми відкрили оновлений максі-маркет в с.Кіпті на міжнародній трасі Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, в тому ж році – стандарт-маркет у м.Чернігові на вул. Рокосовського,  53, у 2016 році – оновили маркет у смт.Ріпки. Це ще не все, адже у цьому році, заплановано відкриття трьох магазинів, тому незабаром, свої двері для відвідувачів відкриє ще один маркет «COOP».

7

   Всі наші магазини задіяні в одну інформаційну систему, яка постійно вдосконалюється і працює на віддаленому доступі. Це дає можливість оперативно керувати процесами замовлення товарів у постачальників, контролю за їх реалізацією та залишками, вести оперативно управлінський  та бухгалтерський  облік. За останні роки наша мережа завоювала репутацію надійного і стабільного партнера, і з року в рік ми слідуючи вимогам часу, змінюємось на краще і постійно вдосконалюємось».

   В оновленому максі-маркеті представлено широкий асортимент свіжих овочів і фруктів, бакалійної продукції, м'ясних і ковбасних виробів, солодощів та інших смачних і свіжих продуктів. Всі вони відрізняються якістю і свіжістю, а перед тим як потрапити на прилавок, проходять додатковий контроль якості.

4

   Також напередодні перезапуску був відкритий м’ясний цех, де сьогодні здійснюється виробництво напівфабрикатів з яловичини, свинини, індичатини, курятини відповідно до технологічної схеми кулінарного розрубу туш.

  Тому важливою особливістю максі-маркету є оновлений розширений асортимент м’ясних виробів власного виробництва: ковбаса домашня, ковбаски мюнхенські, чевабчичи, фарш чотирьох видів. Також відпрацьована і збільшена група фреш-продукції. Окрім цього, в наступному місяці дирекція маркету планує ввести в продаж товари власного виробництва: засолену рибу  і сезонні соління.

    В магазині постійно проводяться акції топ-10, коли на 10 товарів значно знижуються ціни по програмі лояльності для покупців, їх перелік щомісяця змінюється, а тому приваблює в першу чергу постійних відвідувачів.Крім цього, для покупців доступні товари кооперативної мережі, знижки за супервигідною пропозицією «Ціна тижня».

1

   Запозичивши досвід у тернопільчан, дирекцією було прийнято рішення відкрити у маркеті міні-пекарню, яка вже тривалий час радує покупців свіжими хлібобулочними виробами власного виробництва. Найвищий рівень якості яких досягається завдяки використанню свіжих продуктів та професійному італійському обладнанні. 

JkvU535ccfA

   Директор підприємства Понура Тетяна Володимирівна зазначила: «Наша мета – задоволений покупець. Ми прагнемо до того, щоб обслуговування було зручним, швидким і приємним. Хочемо, щоб наші клієнти отримували якісну продукцію, маючи при цьому можливість істотно заощадити. З цією метою в магазинах завжди є цікаві цінові пропозиції, прийнятні для будь-якого гаманця. У всіх магазинах нашої мережі ми намагаємося розвивати високий рівень сервісу та забезпечувати покупців якісним товаром».

   Магазин середньопреміального типу, формату «біля дому» чекає своїх відвідувачів, яких хоче порадувати відмінним сервісом, приємними цінами і постійно діючими акціями!

 

Яна Мартиненко