Спілка споживчих товариств

Новини


09.10.2017

Новина

Шефство над Чернігівським кооперативним коледжем Чернігівської облспоживспілки

    6 жовтня Чернігівський кооперативний коледж Чернігівської облспоживспілки відвідав голова благодійного фонду Борис Колесніков. Гість ознайомився з матеріально-технічною базою, станом впровадження інформаційних технологій у навчальному закладі та поспілкувався із молоддю.

IMG_2020

 

    Уже багато років Борис Колесніков очолює одноіменний благодійний фонд, діяльність якого сфокусована на реалізацію проектів та конкурсів для студентів. Цьогоріч незалежна організація «Український форум благодійності» визнала фонд найбільшою вітчизняною благодійною організацією, яка спрямована на розвиток освіти і науки України.

    Головна мета діяльності фонду – підтримати талановиту, активну молодь, розвивати інтелектуальний потенціал суспільства за допомогою реалізації освітніх програм. Так, всеукраїнські благодійні конкурси проводяться для майбутніх авіаторів, студентів архітектурно-будівельних вузів, а також майбутніх фахівців залізничної галузі. З цього року Фонд разом з конкурсами «Авіатор», «Залізничник», «Архітектор» започатковує конкурс «Харчовик-аграрій», в якому Борис Колесніков запросив брати активну участь студентів Чернігівського кооперативного коледжу. Переможці щорічно виїжджають закордон на найкращі галузеві виставки, де знайомляться з передовими технологіями і новинками галузі, зустрічаються з фахівцями, спілкуються зі студентами з інших країн світу, відвідують майстер-класи.

viber image

 

   За словами гостя, подібні конкурси стимулюють студентів до отримання нових знань та кар’єрного росту, адже наша молодь дуже талановита і їй треба лише допомагати себе реалізовувати.

  «Я теж у свій час навчався у кооперативному технікумі і для мене це дуже важлива віха у житті. Особисто від себе хочу дати вам важливу настанову: чим більше ви будете знати, тим успішнішими ви будете в житті. В час розвитку інформаційних технологій всі ви маєте можливість долучитись до чудової програми «Харчова фабрика» та дізнатись про світові конкурси кухарів. Ми із задоволенням можемо надати вам всі необхідні наукові матеріали, щоб ви мали змогу отримати додатковий досвід і стати кращими в тій професії, яку обрали», – розповів Борис Колесніков.

IMG_2090

 

   Для підтримки матеріально-технічної бази коледжу Борис Колесніков подарував мультимедійну дошку та проектор, а також запросив сто кращих студентів, за рахунок благодійного фонду, відвідати у Києві матч з футболу «Україна – Хорватія» на НСК «Олімпійський». Окрім квитків студентам була також повністю оплачена дорога на матч.

m2jvUvnkVVE

   Також надана фінансова допомога коледжу у придбанні спортивного інвентаря. Гості коледжу приємно вражені спортивними здобутками наших студентів, які є переможцями міських, обласних та всеукраїнських змагань. Так, в коледжі навчається майстер спорту України з лижних гонок Сігеті Оксана, чемпіон України з важкої атлетики, к.м.с. Газієв Максим, переможці обласних та всеукраїнських змагань з легкої атлетики – Серека Дмитро, Піддубний Юрій та інші.

   В.о. директора коледжу, кандидат економічних наук, доцент,  Віктор Мащенко зазначив: «В сучасному суспільстві виникає гострий дефіцит робітничих спеціальностей. Наразі найбільш конкурентні на ринку праці такі робочі професії, як продавці, офіціанти, кухарі, пекарі та інші. Сьогодні коледж працює над розширенням кількості робітничих спеціальностей, за якими будуть готуватись молоді висококваліфіковані робітники».

mvtWJTui3c4

 

   Учні Чернігівського кооперативного коледжу, які навчаються на робітничих спеціальностях, працюють на підприємствах споживчої кооперації в м. Чернігові. Тобто в навчальному процесі активно запроваджуються елементи дуальної освіти. Також робота проводиться в напрямку надання робочих місць нашим студентам і випускникам по всім спеціальностям, які готують молодих спеціалістів у коледжі.

   Для випускників коледжу, які отримали робітничу професію і мають намір продовжувати подальшу освіту в стінах рідного навчального закладу, запроваджена 50% знижка на оплату за навчання.

   За ініціативи голови правління облспоживспілки Анатолія Мирошниченка у Чернігівському кооперативному коледжі запроваджено галузеве замовлення на підготовку молодших спеціалістів за направленнями підприємств та організацій системи споживчої кооперації області. Цьогоріч правління Чернігівської облспоживспілки взяло на себе зобов’язання  профінансувати вартість навчання 30 студентам коледжу за підсумками вступних іспитів.

   «Того, що фонд робить сьогодні для освітньої галузі, для неї недостатньо. Ми повинні крокувати у ногу з часом та встигати за суспільними процесами і перетвореннями, щоб готувати учнів та студентів до майбутнього життя. Нам постійно потрібно докладати максимум зусиль для покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів України, але найголовніше – нам треба підняти якість освіти, дати новий імпульс для покращення навчального процесу», – підкреслив Борис Колесніков.