Спілка споживчих товариств

Новини


19.12.2017

Вітаємо!

ЛЮБОВ Андріївну Герасименко,

колишнього директора Чернігівського  кооперативного (технікуму) коледжу з 75-річним ювілеєм, який вона святкує 19 грудня

1479162996-i3zi6bk1

       Життя Любов Андріївни тісно пов’язане з кооперативною освітою, їй вона присвятила 49 років трудової діяльності, 30 з яких - очолювала Чернігівський кооперативний технікум.

      Їй завжди були притаманні глибокий, вдумливий  підхід до  організації навчального процесу, запровадженню інноваційних технологій, вихованню  молоді, професіоналізм, відповідальність, мудрість і природжена дипломатія. Доброзичливість, скромність, щирість  і жіночість постійно привертали до себе людей.

Під керівництвом Любов Андріївни у 2000 році технікум став лауреатом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна».  

      Неодноразово її педагогічна діяльність отримувала високу оцінку.  За особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих  спеціалістів  для споживчої кооперації  Любов Андріївна нагороджена  значком «Відмінник середньої спеціальної освіти», почесною трудовою відзнакою «Знак Пошани» Укоопспілки та іншими нагородами.

      Шановна Любове Андріївно! Висловлюємо Вам свою глибоку подяку і повагу  за невтомну працю по підготовці висококваліфікованих   спеціалістів для споживчої кооперації. Зичимо  Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму, безмежного щастя, сімейного затишку,  достатку і благополуччя.

      Нехай ще упродовж багатьох літ не згасає Ваша душевна енергія, а життєві дороги стеляться добром, людським взаєморозумінням, щоб кожний день був сповнений радістю, гарним настроєм та родинним теплом. Хай оберігає Вас Бог, підтримують та надихають рідні,  розуміють і допомагають друзі!                                                                        

      З повагою правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області», президія обкому профспілки