Спілка споживчих товариств

Новини


19.01.2018

Вітаємо!

   Пономаренка Івана Кириловича, колишнього начальника управління організації торгівлі Чернігівської облспоживспілки з 90-річним ювілеєм, який він святкує  19 січня.

IMG_3735

   Свою трудову діяльність Іван Кирилович розпочав в системі споживчої кооперації у 1946 році рахівником у споживчому товаристві. Потім працював інструктором в Олишівській райспоживспілці Чернігівської області, з 1961 року – в апараті облспоживспілки. Працюючи 24 роки на посаді начальника відділу організації і техніки торгівлі, а згодом управління, своєю самовідданою працею, знаннями, він заслужив авторитет і повагу людей, які працювали з ним пліч-о-пліч. Споживча кооперація стала справою його життя, якій він присвятив більше 50 років.

   Багатий життєвий і професійний досвід, відповідальність, мудрість, світлий розум,  вимогливість, щирість і глибока порядність принесли йому безперечний авторитет і повагу серед кооператорів Чернігівщини.

   Самовіддана праця Івана Кириловича була  відзначена різними нагородами, серед яких медалі «За трудову доблесть» і «Ветеран праці» та багатьма Почесними грамотами та відзнаками.

   Іван Кирилович приймає активну участь в громадському житті колективу облспоживспілки, з яким і нині підтримує зв’язки.

Шановний Іван Кирилович!

921427_0

   Щиро вітаємо Вас з ювілеєм, висловлюємо подяку за Вашу сумлінну працю на кооперативній ниві, значний особистий внесок у розвиток споживчої кооперації області!

   Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорого настрою, радості душі, благополуччя та Божої благодаті на довгі роки.

   Нехай ніколи не залишають Вас мудрість і людяність, сповнюється радістю кожен прожитий день, а Ваша оселя завжди буде осередком миру, спокою, затишку і благополуччя, а повага і шана рідних та друзів додають наснаги до життя.

 

З повагою

Правління Чернігівської облспоживспілки,

Президія обкому профспілки працівників споживчої кооперації