Спілка споживчих товариств

Новини


19.03.2018

Освіта

Дипломи Стипендіатів правління Чернігівської облспоживспілки отримали кращі студенти кооперативного коледжу

За дорученням голови правління Чернігівської облспоживспілки Анатолія Мирошниченка Дипломи Стипендіатів десятьом кращим студентам коледжу вручила Олена Губар, член правління, начальник відділу кадрів та організаційно-масової роботи

Цьогоріч кращими студентами за підсумками зимової екзаменаційної сесії стали: юристи Бібік Дарія, Ільєнко Аліна, Копил Тетяна, Коротаєва Анна, Пацай Яна, Фесак Дарина; товарознавці Андреєв Богдан та Омельченко Володимир; технологи Камко Інна та Ососок Катерина.

28701234_1687073588017429_8835630299444864763_o

Студенти 4 курсу Бібік Дарія та Пацай Яна подякували правлінню облспоживспілки за стипендії, які вони отримують з вересня 2016 року. «Це є своєрідним бонусом дня нас, мотивація відмінного навчання та усвідомлення того, що ми є одними з кращих студентів коледжу», - зазначили випускниці.

Стипендія заснована з січня 2015 року з метою підтримки обдарованих студентів, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти системи споживчої кооперації, стимулювання їх на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі, спорті й творчих здобутків. Кандидатури на отримання стипендії після здачі сесії обговорюються на спільному засіданні адміністративної і студентської рад технікуму.

З лютого поточного року правління облспоживспілки заснувало ще 3 стипендії для обдарованих учнів робітничих професій Чернігівського кооперативного коледжу.