Спілка споживчих товариств

Новини


14.05.2018

Виробничий семінар-нарада

11 травня відбувся семінар-нарада з головами правлінь та заступниками голів правлінь з питань торгівлі райспоживспілок, райспоживтовариств 

viber image

Перша частина семінару була практичною, учасники відвідали маркет «СООР» в с.Кіпті Козелецького району, ознайомились з роботою виробничого цеху в максі-маркеті «CООР» в м.Чернігів, вул.І.Мазепи, 43б та завітали до офісного центру «КООП ЧЕКОС» (м.Чернігів, проспект Перемоги, 95). На всіх об’єктах учасників супроводжував заступник голови правління Споживспілки Сергій Салій та директор ПСК «Чекос» Чернігівської облспоживспілки Тетяна Понура.

Тетяна Володимирівна детально розповіла про роботу маркетів, які входять до складу підприємств.

Друга пленарна частина розпочалась із виступу голови правління Споживспілки Анатолія Мирошниченка, в якій він зробив системний аналіз результатів кооператорів в галузі торгівлі та ресторанного господарства, як в цілому по області, так і в розрізі райспоживспілок, споживчих товариств та підприємств.

В свою чергу, радник голови правління Споживспілки з питань податкового обліку  Катерина Кручко, зробила детальну консультацію, щодо надання звітності кооперативними організаціями.

Віра Брожко, голова обкому профспілки, ознайомила присутніх із станом соціально-економічного захисту працівників системи.