Спілка споживчих товариств

Новини


13.08.2018

Вітаємо!

Зінаїду Афанасіївну Бахмацьку, ветерана споживчої кооперації, колишню голову обкому профспілки  працівників споживчої кооперації з 80 – річним ювілеєм, який вона святкує 14 серпня.

viber image

Майже 40 років свого життя вона присвятила споживчій кооперації двох областей – Чернігівської та Черкаської.

Свою трудову діяльність Зінаїда Афанасіївна розпочала в 1959 році після закінчення Чернігівського кооперативного технікуму на посаді товарознавця Городнянської райспоживспілки, заочно закінчила Львівський торгово-економічний інститут. Після переїзду по місцю служби чоловіка до м. Умань Черкаської області, 18 років працювала на посадах товарознавця Уманської міжрайбази, райпо, директора коопунівермагу  та голови правління Уманської райспоживспілки.

В 1987 році Зінаїда Афанасіївна повертається на рідну Чернігівщину і працює начальником відділу оптової торгівлі облспоживспілки. Незабаром обирається заступником голови правління облспоживспілки по міській кооперативній торгівлі та роботі ринків.  В серпні 1990 року Зінаїда Афанасіївна очолила новостворену Чернігівську обласну профспілкову організацію працівників споживчої кооперації, де працювала 9 років до виходу на заслужений відпочинок.

Своєю працею Зінаїда Афанасіївна зробила вагомий внесок у розбудову і зміцнення споживчої кооперації, поліпшення соціального захисту працівників. На її життєвому шляху було чимало труднощів, нелегких випробувань з якими вона достойно справлялась. Сумлінна праця ювіляра відзначена Почесними грамотами правління Укоопспілки та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації, нагрудним Знаком «Профспілкова відзнака» та іншими почесними нагородами, але головна нагорода – це повага та щира вдячність членів профспілки за роботу по захисту  їх трудових прав та соціально – економічних інтересів.

Шановна Зінаїда Афанасіївна !

Висловлюємо Вам глибоку шану та вдячність за невтомну працю  на кооперативній та профспілковій ниві та відданість споживчій кооперації!

Бажаємо Вам здорового довголіття, щастя.  Нехай Ваше життя буде завжди наповнене радістю, достатком, любов’ю рідних і близьких.  Хай бадьорість та енергія не покидають Вас, а наснага, родинний добробут,  повага від людей супроводжують Вас довгі роки !

Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх планів і сподівань!

400a765b

З повагою

Правління Спілки споживчих товариств

«Споживча кооперація Чернігівської області»

Президія обкому профспілки

працівників споживчої кооперації