Спілка споживчих товариств

Новини


11.11.2018

Вітаємо!

Віктора Петровича Мащенка  

т.в.о. директора Чернігівського кооперативного коледжу

Чернігівської облспоживспілки з 65-річчям, яке він святкує 11 листопада 

Шановний Віктор Петрович!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди 65-річчя від Вашого дня народження!

Близько 40 років трудової діяльності Ви присвятили споживчій кооперації. Пройшли успішний шлях професійного становлення: від товарознавця універсальної бази до першого заступника голови правління облспоживспілки, і вже два роки поспіль очолюєте навчальний заклад та є членом правління облспоживспілки.

фото

Ваш талант організатора, науковця і мудрого порадника викликають глибоку повагу у колег, усього викладацького складу, співробітників і студентів коледжу. Кооператори області знають Вас як талановитого керівника, якому притаманні енергійність та рішучість при прийнятті сміливих рішень.

За час роботи на керівних посадах Ви завжди  успішно, компетентно і професійно вирішували всі поставлені завдання, зробили значний внесок у справу розбудови і зміцнення споживчої кооперації області та розвиток Чернігівського кооперативного коледжу.

Почуття відповідальності, вимогливість до себе і колег по роботі, високі організаторські якості, професіоналізм та самовіддана праця сприяли зростанню Вашого авторитету серед працівників споживчої кооперації.

Ваші здобутки створені щоденною наполегливою працею, яка гідно поцінована заслуженими нагородами: почесними грамотами Чернігівської обласної ради, Правління Укркоопспілки та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України, Почесною трудовою відзнакою Укоопспілки «Знак Пошани», присвоєно почесне звання України «Заслужений працівник сфери послуг України». Ви маєте науковий ступінь кандидата економічних наук, вчене звання доцента та обрані член-кореспондентом Академії економічних наук України.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, людяність та активну участь у розвитку кооперативного коледжу.

prekrasnoj-dame-500x500

Від усієї душі бажаємо Вам, шановний Віктор Петрович, міцного здоров’я, невичерпної енергії, щастя, нових здобутків і плідної праці, благополуччя, миру та успіхів! Нехай у майбутньому на Вас чекають ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років, а будні й свята  наповнюються радістю та любов’ю рідних і близьких. 

З повагою

Правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області», обком профспілки працівників споживчої кооперації