Спілка споживчих товариств

Новини


28.12.2018

Звітно-виборна кампанія в споживчій кооперації області завершена

27 грудня відбувся ІІІ з’їзд Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області». З доповіддю про роботу Ради та правління Споживспілки за звітний період виступив голова правління Споживспілки Анатолій Мирошниченко.

Захід проходив у діловій, конструктивній атмосфері. В його роботі взяли участь і виступили перший заступник Голови Правління Укркоопспілки Володимир Левицький та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

У своєму виступі Анатолій Костянтинович, зробив глибокий, системний аналіз досягнень кооператорів, які спромоглися не лише зберегти свої підприємства, трудові колективи, але й забезпечити сталий виробничий розвиток, підвищити ефективність господарювання та покращити соціальний захист працівників, здійснити виплати своїм пайовикам та ветеранам, приймати делегації із інших країн.

У звітному періоді певна увага надавалась проведенню модернізації і технічному переоснащенню торговельних об’єктів та підвищенню їх конкурентоспроможності.

На завершення свого виступу Анатолій Костянтинович зазначив, що Споживспілка та її суб’єкти господарювання зорієнтовані на досягнення успіху, примноження традицій кооперативного руху, подальший розвиток та зміцнення споживчої кооперації.

В обговоренні взяли участь: Володимир Мисник, голова правління Сосницької райспоживспілки; Віктор Мащенко, в.о. директора Чернігівського кооперативного коледжу; Тамара Резвін, голова правління Талалаївського споживчого товариства Ніжинської райспоживспілки; Іван Кочубей, голова правління Ріпкинської райспоживспілки; Віра Брожко, голова обкому профспілки працівників споживчої кооперації.

На з’їзді заслухано звіт ревізійної комісії Споживспілки, з яким виступив голова ревізійної комісії Сергій Фесюн, обрано новий склад Ради та ревізійної комісії Споживспілки, делегатів на ІІІ з’їзд споживчої кооперації України.

Робота правління за звітний період визнана задовільною.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток і поліпшення діяльності споживчої кооперації ряд працівників отримали заслужені нагороди обласної ради, Укркоопспілки та Споживспілки. Серед нагороджених Володимир Мисник, голова правління Сосницької райспоживспілки, який нагороджений почесною трудовою відзнакою Укркооспілки «Знак Пошани».

Після завершення з’їзду, в присутності делегатів та гостей з’їзду, відбулись перші збори Ради Споживспілки, на яких обрано голову і членів правління Споживспілки. Головою правління на наступний термін знову обрано Анатолія Костянтиновича Мирошниченка.

 

Олена Губар